AgencyBroker.pl
left

Maksymalizacja zysków z kontraktów

Nasz klient to firma zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży i zakupie kontraktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży – zarówno w pracy z Klientami jak i Agencjami są w stanie pomóc w maksymalizacji zysku z każdego kontraktu.

Z pewnością spotkali się Państwo z sytuacją w której to Klient oferuje stawkę zbyt niską do nakładu pracy, nieadekwatną do aktualnych warunków rynkowych na danym stanowisku lub po prostu rentowność kontraktu wliczając rotację czy koszty wypadkowe staje się bardzo niska.

Rozwiązaniem jest sprzedaż takiego kontraktu innej firmie, która w zamian za przekazanie takiego Klienta płaci określoną umownie prowizję, często zdecydowanie wyższą niż wynosiła rentowność.

Odchodzą również problemy związane z zatrudnieniem, a siły przerobowe możecie wykorzystać do realizacji innych przedsięwzięć.

Doświadczony Partner

Jeżeli chcesz zarobić pieniądze na teoretycznie nierentownym przedsięwzięciu z różnych powodów – brak mocy przerobowych, środków transportu, miejsc noclegowych czy po prostu chcesz zarabiać pieniądze bez konieczności borykania się zatrudnieniem sprzedaż kontraktu jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Nasz kliet doskonale zna rynek, pracuje od lat zarówno z Klientami jak i z Agencjami. Możesz mu zaufać!