BalloonBox.pl
left

Innowacyjny projekt

BalloonBox gwarantuje, że obdarowana osoba na długo zapamięta dzień, kiedy w jej zasięgu znalazł się wielki, tajemniczy karton. Już samo otwieranie paczki dostarcza emocji nie mówiąc o zaskoczeniu, kiedy z wnętrza ochoczo wylatuje piękny, błyszczący balon z dedykowanym liścikiem. Tak, to musi robić wrażenie!

Nasz klient przygotuje dla Ciebie wymarzone dekoracje z myślą o wyjątkowych chwilach czy udanej zabawie i wyśmienitej rozrywce, które mgnieniu oka pozwolą przemienić zwykłą salę lub restaurację w wyjątkowo klimatyczne miejsce.

Posiadają także dedykowaną ofertę dla firm szukających oryginalnych pomysłów na promocje. Prowadzą także proces dedykowanego ozdabiania eventów takich jak śluby, komunie itp.

Możesz skompletować wspaniałą wiązankę składającą się z wielkich, blisko metrowych cyfr określających wiek solenizanta.

Sprawdzone produkty

Balony to kalejdoskop kolorów! Duże i małe, różne kształty i designy. Naszą specjalnością są balony z konfetti, z ręcznie wykonanymi łańcuchami, pakowane w biały karton, wypełniany kolorową bibułką i wysyłane na wskazany przez Ciebie dzień, do jakiegokolwiek zakątka Polski zechcesz.

Do każdego zamówienia dołączyć możesz bilecik ze swoją wiadomością, zdjęcie, czekoladki lub bilety do kina (do wykorzystania aż 150 nowoczesnych kinach w całej Polsce!)