BIOLife.com.pl
left

Innowacyjna firma

To polski sklep ze zdrową żywnością, który z powodzeniem działa na krajowym rynku. Ze względu na znaczne zainteresowanie bio produktami naszego klienta, zdecydowali się na uruchomienie internetowej sprzedaży, przez co ich towary docierają obecnie do mieszkańców w całej Polsce.

W asortymencie naszego klienta króluje naturalna żywność, wśród której można znaleźć takie artykuły spożywcze jak orzechy i przekąski, ziarna, soki, zioła, produkty bezglutenowe i ekologiczne, a także coraz chętniej wybierane przez Klientów, superfood. Zadbali również o produkty, które wspierają zdrowie i urodę, a znajdują się wśród nich kosmetyki do stosowania zewnętrznego oraz suplementy zapewniające odnowę organizmu od wewnątrz.

Podstawę oferty naszego klienta stanowi ekologiczna i naturalna żywność, wśród której można znaleźć bogaty wybór produktów takich jak oleje, masła, strączki, musy, miody, kaszki czy konfitury. Z kolei wszelkie ziarna, nasiona, kasze, makarony, ryże i mąki stanowią świetną i zdrową podstawę wielu potraw.

Efektywna sprzedaż

Na żywności ekologicznej nie kończy się oferta ich sklepu - posiadają także wszelkie zdrowe soki, wody, syropy i napoje, które są tworzone z naturalnych składników i nie zawierają szkodliwych konserwantów oraz substancji słodzących.

Asortyment E-superfood wzbogacają także ekologiczne herbatki i kawy. W ofercie ich bio sklepu posiadają także naturalne kosmetyki, które nie zawierają przetworzonych i szkodliwych substancji, przez co pielęgnują ciało i włosy użytkownika w delikatniejszy sposób.