Doctor330.VIP
left_doctor

Najwyższa jakość usług

Urządzenie naszego klienta tj. Super Plasma - JCH33, można stosować praktycznie u każdego. Ich zespół naukowo-konstrukcyjny obecnie jest jedynym, dysponującym tak zaawansowaną aparaturą i technologią, a także odpowiednim doświadczeniem i wynikami.

Liczą na szerokie zastosowanie tej technologii, nie tylko w interesie pacjentów, lecz również dla wsparcia systemów ochrony zdrowia w wielu państwach. Innowacyjna technologia wspomagania leczenia, sprawdzona została przez wielu specjalistów na różnych licznych schorzeniach. Pacjent odczuwa i widzi efekty często już po pierwszym zastosowaniu!

Jest to jedyne na świecie urządzenie pracujące w technologii zimnej plazmy z wykorzystaniem elektrod węglowych z przetestowanym zestawem pierwiastków.

Znaczne (często gwałtowne) przyspieszenie procesu leczenia – gojenia – rehabilitacji w znacznej liczbie schorzeń ze wszystkich gałęzi medycyny, przy trwałym efekcie i braku stwierdzonych skutków ubocznych u dzieci i dorosłych.

Produkt na skalę światową

To jedyne (Generatory Plazmowe) na świecie, które błyskawicznie przyspieszają proces leczenia większości schorzeń również tych najtrudniejszych do wyleczenia. Od 50 do 80 procent można zredukować koszty ogólne ochrony zdrowia w zakresie leczonych chorób.

Tylko dzięki wieloprofilowej współpracy specjalistów nasz klienta osiąga natychmiastowo lub w krótkim czasie efekty, nieporównywalne z żadnymi dotychczasowymi znanymi rezultatami przy innych zabiegach.