EkskluzywnyKierowca.pl
left

Firma z tradycjami

Usługa wynajmu samochodu z kierowcą naszego klienta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów ceniących bezpieczeństwo, prestiż oraz najwyższe standardy obsługi. Swoim klientom proponują samochody luksusowe prowadzone przez doświadczonych, odznaczających się wysoką kulturą osobistą oraz znajomością języków obcych kierowców.

Zapewniają indywidualne, elastyczne i w pełni profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta, łącznie z odbiorem klienta z dowolnego miejsca i planowaniem najbardziej optymalnej trasy.

Zmierzają do tego, by zostać firmą kreującą trendy w bardzo wymagającym obszarze biznesowym a także na konkurencyjnym rynku indywidualnym, rozwiązując wszystkie problemy Klientów związane z szeroko pojętą mobilnością. W oczach ich pracowników chcą być uczciwym, stabilnym i szanującym ich pracodawcą. W efekcie, z roku na rok będą rozwijać się, by ostatecznie osiągnąć pozycję lidera na polskim rynku.

Efektywny system

Zapewniają Klientom i Pracownikom poczucie bezpieczeństwa.

Etyka biznesu jest priorytetem. Nasz klient jest uczciwi wobec każdego ich Partnera: firm ubezpieczeniowych, Klientów firmowych i indywidualnych, dostawców samochodów, naszych Pracowników. Umowy są przejrzyste, zgodne z literą prawa, niepozostawiające miejsca na nadinterpretację.

Dążą do tego, aby dawać Klientom poczucie bezpieczeństwa, skracać dystans i oszczędzać czas, dbając przede wszystkim o dostępność, elastyczność.