FalconDevelopment.pl
falcon-left-3

Innowacyjny deweloper

Student Zone to nowa dynamiczna marka zarządzająca przywatnymi akademikami w Polsce. Miejsce dla studentów do nauki, zabawy, budowy życiowego doświadczenia i długoterminowych przyjaźni. Nasz klient wybiera najlepsze lokalizacje w sąsiedztwie uniwersytetów z dobrą komunikacją miejską.

Według Savills - obecnie tylko 15% studentów zakwaterowanych jest w akademikach, z których większość to stare zasoby będące własnością miast lub uniwersytetów. PBSA wynosi mniej niż 1%. Zróżnicowana mieszanka klientów z wyraźnym naciskiem na studentów, pomoże nam zmniejszyć ryzyko i zmaksymalizować przychody.

Strategią Falcon Development jest zabezpieczenie inwestycji i budowa prywatnych akademików w głównych miastach uniwersyteckich w Polsce przy współpracy z inwestorami. Założeniem jest utworzenie szeroko rozpoznawalnej marki Student Zone zarządzającej wszystkimi projektami. Wizją spółki jest zbudowanie wysokiej jakości platformy projektów w głównych miastach studenckich w Polsce z założonym celem 5,000 łóżek w ciągu 5-7 lat.

Okazja rynkowa

Opierając się na raportach rynkowych przygotowanych przez CBRE, Savills, Colliers, CMS, Bonard i innych, popyt inwestycyjny będzie napędzany głównie przez następujące czynniki, które przemawiają do grup poszukujących alternatywnych pomysłów na wdrożenie.

Na polskim rynku istnieje szansa na wejście nowego gracza, zabezpieczenie i rozwój znacznej liczby aktywów oraz ustanowienie silnej pozycji rynkowej generującej ponadprzeciętne zwroty w miarę wzrostu rynku i dalszego napływu kapitału.