left_estetico

Innowacyjny gabinet urody

Jesteś w centrum uwagi naszego klienta. Wszystkimi zmysłami poczujesz relaks i dobre samopoczucie podczas wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych. Czas spędzony z nimi to Twój czas.

To oderwanie od codziennych spraw i zanurzenie się w przyjemnych rytuałach pielęgnacyjnych. Poczujesz jak ich zabiegi oddziałują na Twoją skórę, całe ciało. Skóra stanie się jędrniejsza, bardziej sprężysta. W komfortowych warunkach zaopiekują się Tobą i dadzą chwilę wytchnienia, chwilę dla Ciebie.

Gabinet Urody Estetico, gdzie kosmetolodzy pomogą dobrać zabiegi, które wymodelują sylwetkę i ujędrnia Wasze ciało.  Salon kosmetyczny Estetico w Krośnie to miejsce, w którym panuje wyjątkowa, pełna relaksu atmosfera.

Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że każdy znajdzie u naszego klienta coś dla siebie. Spełnią Wasze marzenia o pięknym i wyglądzie. Wszystko to dla Twojego naturalnego piękna!

Najwyższa jakość

Przed zabiegiem zawsze przeprowadzają konsultację i przedstawiają najlepsze rozwiązanie. Dobierają zabiegi z myślą o Waszych potrzebach.

Nasz klient wykonuje wg ustalonego protokołu zabiegowego w trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. W trakcie zabiegu dostosowują parametry urządzeń do Twoich odczuć.

Uśmiech na Waszych twarzach zawsze jest najlepszą rekomendacją dla Estetico.