HappyEnergy.pl
happy_left

Innowacyjna firma

Happy Energy to polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi. Posiadają duże doświadczenie, dzięki któremu potrafią spełnić wszelkie oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o instalacje domowe, instalacje dla gospodarstw rolnych, jak i dla biznesu.

Ich klient końcowy otrzymuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, finansowania i wykonywania systemów fotowoltaicznych „pod klucz”, przez co Happy Energy cieszy się wielkim zaufaniem i zadowoleniem odbiorcy końcowego.

Przyczyniają się do obniżania kosztów energii elektrycznej dla swoich Klientów, a także zapewniają niezależność i bezpieczeństwo energetyczne.

Wykorzystywane przez nich najnowsze technologie dają gwarancję uzysku oraz wsparcie przez cały okres użytkowania sprzętu – także wtedy, gdy w przyszłości pojawią się kolejne ulepszenia i usługi, jak ładowanie samochodu, czy domowe farmy fotowoltaiczne.

Współpraca z naszym klientem to inteligentny wybór.

Najwyższa jakość usług

Jednym z głównych celów działalności firmy jest stały rozwój systemów PV pod kątem innowacyjności i zwiększenia ich efektywności, poprzez wprowadzanie technologicznego "know-how".

Dzięki nowelizacji ustawy OZE, podmioty prowadzące działalność gospodarczą mają możliwość korzystania z tzw. systemu opustów. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą oddawać nadwyżki wygenerowanej energii (np. wytworzonej w ciągu dnia lub lata) do sieci i odbierać ją w przypadku, gdy następuje niedobór energii słonecznej (wieczorem lub zimą).