HolisticCare.com.pl
left_holistic

Zadbaj o swoją urodę

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Holistic Care w Bielsko-Białej z szeroką ofertą zabiegów kosmetycznych powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę, rozwojem wewnętrznego piękna a sukcesem i dobrym samopoczuciem.

W ofercie naszego klienta Panowie i Panie znajdą szereg zabiegów w tym: zabiegi na twarz i ciało, pielęgnacja dłoni i stóp, mikrodermabrazja, depilacja laserowa czy modelowanie sylwetki. U nich nie tylko zrobisz paznokcie, ale też zrelaksujesz się przy pysznej kawie lub lampce Prosseco. W spokoju i harmonii w miłej i ciepłej atmosferze wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetyki.

Nasz klient chce aby ich klienci byli zadowoleni z efektu pracy i widzieć jak klientki stają się ”piękniejsze z dnia na dzień…”. Będzie to dla nich najlepszym wynagrodzeniem i ukoronowaniem ich starań.

Bagaż doświadczeń

W dzisiejszych czasach największym luksusem jest znalezienie chwili dla siebie. Salon Urody “Holistic Care” został stworzony z myślą o wyjątkowych osobach, które chcą dbać o swój piękny wygląd i miło spędzić czas w przyjaznym, kameralnym miejscu.

Regularnie korzystają ze szkoleń podnoszących ich kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.