HomeDirectory.eu
left

Rynek nieruchomości

Nasz klient jest jednocześnie biurem ogłoszeniowym jak i portalem nieruchomościowym. Z jednej strony daje możliwość zamieszczenia oferty bezpośredniej o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości na portalach zewnętrznych, z drugiej strony prezentują oferty na własnych stronach Internetowych.

Wszystkie oferty nieruchomości prezentowane są ogłoszeniami bezpośrednimi dodawanymi przez właściciela nieruchomości. Ogłoszenia nieruchomości można dodawać w czterech kategoriach: sprzedaż lub wynajem mieszkania, sprzedaż lub wynajem domu, sprzedaż lub dzierżawa działki, sprzedaż lub wynajem lokalu komercyjnego.

Formularze zgłoszeniowe skonstruowane są w taki sposób, aby zebrać najważniejsze informacje dotyczące danego rodzaju nieruchomości. Nasz klient wymaga wypełnienia tylko tych pól, które są niezbędne, aby dane ogłoszenie zostało przyjęte. Do każdej oferty można dodać zdjęcia oraz film (np. opublikowany na youtube).

Istotne są szczegóły

Wprowadziliśmy dla naszego klienta wiele udogodnień dla poszukujących. Tworząc HomeDirectory.eu zależało nam na zaoferowaniu użytkownikom zupełnie nowej jakości poszukiwań. Wiemy jak ważna jest dla nich lokalizacja, dlatego u nas szukasz nieruchomości za pomocą mapy.

Niezależnie od tego jakiej nieruchomości klient poszukuje: np. mieszkania do wynajęcia , czy działki na sprzedaż a może domu - nie musi już ograniczyć swoich poszukiwań do konkretnej miejscowości, opcja „Szukaj w tej okolicy” pozwoli na poszukiwanie nieruchomości dokładnie w tych miejscach na mapie, które jego interesują.