HotExoticTours.pl
left

Z dbałością o detale

Nasz klient projektuje luksusowe wycieczki w najdalsze zakątki świata. Egzotyczne podróże, dalekie kraje, rajskie wyspy, luksusowe hotele i wiele więcej! Romantyczne Bora Bora, rajskie wyspy Fidżi, bajeczne Karaiby, zachwycająca Indonezja, czy niezwykłe safari w Tanzanii stanowią zaledwie cząstkę ich bogatej oferty.

Każdy Klient jest dla nich wyjątkowy, dlatego z pełnym zaangażowaniem projektują indywidualne podróże dbając o najdrobniejsze detale.

Ich specjalnością są luksusowe hotele i ekskluzywne prywatne wille/rezydencje w najpiękniejszych miejscach świata. Poza najwyższej jakości zakwaterowaniem zapewniają przeloty z dowolnego lotniska, transport oraz ubezpieczenie podróżne. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i indywidualną opiekę ich specjalisty przed wyjazdem oraz w trakcie jego trwania.

Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Istotne są szczegóły

Priorytet naszego klienta to Twój komfort, bezpieczeństwo i niepowtarzalne przeżycia. Z nimi zawsze wygodnie dotrzesz do celu, dogłębnie poznasz wybrany kraj oraz bezpiecznie wrócisz do domu. Dają Ci 100% pewność, że wybierasz najlepsze polskie biuro podróży.

Ich biuro turystyczne rozwija się każdego dnia, kreując nowe kierunki nie tylko wycieczek objazdowych ale także ofert wypoczynkowych. Głównym celem jest chęć pokazania świata w jego prawdziwych obliczach. Będąc pasjonatem chcę dawać swoim klientom radość z podróżowania.