left_ig

Innowacyjna firma

IGMAN PRINT to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem branżowym. Przez cały ten okres udało się naszemu klientowi zgromadzić szerokie grono stałych Kontrahentów – zarówno Indywidualnych jak i Biznesowych. To właśnie zadowoleni Klienci są dumą. Dokładają wszelkich starań, aby oferować jak najnowocześniejsze usługi, stopniowo poszerzając ich spektrum o kolejne rozwiązania.

15 lat działalności jako specjalistyczna drukarnia pozwala im przyjmować i realizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Nasz klient jest w stanie spełnić nawet szczególnie wygórowane oczekiwania Klientów. Mogą śmiało stwierdzić, że niestraszne są im żadne wyzwanie. Druk i związane z nim kwestie nie mają dla nich żadnych tajemnic.

Nieustannie poszerzają wiedzę oraz umiejętności, biorąc udział w profesjonalnych kursach i seminariach. Kochają nowinki techniczne. Wierzą, że szybka reakcja na zmieniający się rynek pozwoli im w jeszcze większym stopniu dopasować się do potrzeb Klientów.

Okazja rynkowa

Drukarnia wielkoformatowa IGMAN PRINT zajmuje się wykonywaniem materiałów dekoracyjnych, reklamowych oraz firmowych, wykorzystując w tym celu najnowocześniejszy sprzęt, dopasowane do niego materiały, a także sprawdzone techniki pracy.

W ich asortymencie znajdziecie najwyższej klasy maszynę – Mimaki CJV 150. Jest to urządzenie do zadań specjalnych, które z największą dokładnością wykona każde zlecenie. Obsługuje wiele kolorów, których nie reprodukują inne modele.