Interforumpharma Sp. z o.o.
left

Firma z tradycjami

Interforum Pharma jest firmą farmaceutyczną działającą na skalę międzynarodową, założoną w Berlinie w 1989 r. Szybka ekspansja doprowadziła do utworzenia oddziału firmy w Polsce w 1993 r. Interforum Pharma specjalizuje się w dystrybucji surowców farmaceutycznych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego.

Efektywny i profesjonalny system obsługi, jak również wieloletnie doświadczenie marketingowe sprawia, że nasz klient uznawany jest za kompetentnego pośrednika pomiędzy wytwórcami a klientami. Ich dewizą jest zaspokajanie potrzeb każdego klienta poprzez dostarczenie towarów wysokiej jakości oraz realizację zamówień w jak najkrótszym czasie.

Chcą przestrzegać tej dewizy i dlatego oferują surowce od najlepszych producentów, posiadających certyfikaty GMP, działających wg standardów GMP oraz zweryfikowanych systemów gwarantujących jakość.

Efektywny system

Interforum Pharma ustanowiła efektywny system zapewniający jakość, obejmujący zarządzanie, osobistą obsługę klienta, jak również pomieszczenia magazynowe, które odpowiadają standardom GMP.

Ich wysoko wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalną obsługę oraz sprawną realizację zamówień. Są zawsze gotowi współpracować z Państwem nie tylko w kwestiach specyficznych wymagań, ale również w sprawach związanych z przepisami dotyczącymi certyfikatów i rejestracji DMF i CEP. Wszystko to ustaliło ich reputację jako kompetentnego dostawcę produktów wysokiej jakości.