JustynaBaziak.pl
left_baziak

Najwyższa jakość usług

Nasza klienta zajmuje się obsługą obsługą prawną przedsiębiorstw branży nowych technologii w tym z wrocławskiego inkubatora przedsiębiorczości i Krakowskiego Parku Technologicznego.

Pomaga także firmom w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych z programów operacyjnych oraz realizacji procedury odwoławczej przed sądami administracyjnymi. W latach 2005 - 2010 była asystentem sędziego w wydziale cywilnym a w latach 2004 - 2005 pracowała w Wydziale Prawnym Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie, gdzie m. in. tworzyła projekty aktów prawnych, w tym nowelizacje do kilku rozporządzeń Ministra Zdrowia.

Dla wygody ich Klientów oraz w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, współpracują z architektami, doradcami podatkowymi, notariuszami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi oraz pracownikami naukowymi wyższych uczelni.

Ścisła współpraca

Nasz klient współpracuje m. in. z Pracownią Projektów MODUS z Krakowa, dzięki czemu mogą zapewnić swoim Klientom kompleksową obsługę obejmującą nie tylko fachową pomoc prawną, ale także projektowanie oraz nadzór i prowadzenie inwestycji przez doświadczonych architektów, inżynierów budownictwa oraz specjalistów wszystkich branż instalacyjnych.

Priorytetem naszej klientki jest skuteczność i szybkość działania, a także bezpośredni i osobisty kontakt z każdym Klientem.
Zapewnia efektywną i terminową obsługę w zakresie doradztwa prawnego.