Klodnicka99.pl
klodnicka_left

O inwestycji

Decyzja o powstaniu projektu mieszkaniowego zlokalizowanego przy ul. Kłodnickiej 99 jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek mieszkaniowy oraz standardy nowoczesnego budownictwa, które rozkwita obecnie w każdym z większych miast.

Halemba jest jedną z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic na terenie Rudy Śląskiej z uwagi na idealną komunikację oraz pełną infrastrukturę niezbędną do komfortowego życia. Decyzja podjęta przez naszego klienta o wyborze tego właśnie miejsca do zrealizowania projektu mieszkaniowego była więc oczywista.

W budynku do dyspozycji przyszłych najemców znajdują się 34 komfortowe, w pełni wyposażone lokale mieszkalne o zróżnicowanych układach oraz metrażu. Jakość materiałów użytych do wykończeń sprawia, że inwestycja jest unikatowa w skali całej Rudy Śląskiej i przez wiele lat zapewni komfortowe warunki dla najemców, którzy zdecydują się zamieszkać pod tym adresem.

Rybnik - miasto inwestycji

To miasto zaskakuje, zaciekawia, intryguje. Dla mieszkających tu ludzi Rybnik to po prostu dom, do którego z dumą zaprasza się przyjaciół. Dla przypadkowego turysty, przygotowanego na typową dla śląskich miast szarość, to prawdziwa oaza, ukryta pośród zacisznych lasów dawnej puszczy śląskiej.

Do obszarów turystycznych w Rybniku głównie należą: Zalew Rybnicki, Stare Miasto, Aeroklub ROW oraz liczne parki i lasy.