Kominki Zieleniec
left

Doświadczona firma

Firma Kominki-Zieleniec od blisko 25 lat zajmującej się produkcją kominków, blatów kuchennych, parapetów, schodów a także wszelkiego rodzaju obróbką kamienia.

Nasz klient współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami, którzy od lat dostarczają doskonałej jakości kamień w niskiej cenie.

Kominki Zieleniec są wyłącznym przedstawicielem renomowanej firmy kratki.pl na terenie województwa lubuskiego.

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na montaż kominka. Jest to spowodowane nie tylko modą, która trzeba przyznać jest stosunkowo znacząca, ale przede wszystkim możliwościami jakie daje nam kominek.

Przede wszystkim bowiem kominki Gorzów pozwalają w sposób zdecydowanie łatwiejszy ogrzać dom lub też w sposób efektywny wspomóc ogrzewanie gazowe.

Najwyższa jakość

Świadczą profesjonalne usługi doradcze przy doborze odpowiedniego materiału, kształtu oraz konstrukcji kominka do Twojego wnętrza.

Doświadczenie rynkowe i kontakty sprawiają, że zaopatrują się tylko u sprawdzonych producentów, oferujących najwyższej jakości materiały.

Zapewniają profesjonalny serwis gwarancyjny, dzięki któremu możesz być pewien solidności wykonania produktu i rzetelności wykonanych usług.