KreatorzyWina.pl
left

Najwyższa jakość

Wino to więcej niż napój – to styl życia dla milionów ludzi na świecie. Nasz klient podziela ten styl i pomagam swoim klientom czerpać jak najwięcej z kultury winiarskiej poprzez edukację, podróże, ofertę win, spotkania z producentami, wydawnictwa, kulinaria itp. Wszystko w jednym miejscu.

W swojej ofercie posiadają solidne i utytułowane wina od znanych producentów, ale także z pasją i wielką przyjemnością wyszukiwane i odkrywane dla polskiego rynku „perełki winiarskie” od małych producentów, często produkowane z autochtonicznych, zupełnie nieznanych u nas gron.

Co roku wiele ich win zdobywa nagrody i ważne wyróżnienia we Włoszech oraz na rozmaitych konkursach międzynarodowych. Win naszego klienta nie można kupić w sklepach, co jest ważnym i dodatkowym atutem przy współpracy na rynku HORECA.

Doświadczony Partner

Każdą nową markę wina kierowaną do sprzedaży wielokrotnie sprawdzają i degustują. Najpierw w winiarni odwiedzanej przez ich pracowników, potem w siedzibie firmy w gronie ekspertów oraz w trakcie sprzedaży, gdy kontrolują, czy czas ma wpływ na jakość produktu.

Brak pośredników pomiędzy firmą a producentem umożliwia naszemu klientowi utrzymywanie przystępnych cen. Oprócz komponowania listy win do lokalu, proponują również wsparcie graficzne w postaci kart, standów czy plakatów promujących wybrane wina.