LeFrag.com
lefrag_left

Własna historia

Nasza klienta stworzyła Le Frag, by poprzez zapachy ukazać swój świat i zainspirować własną historią.

Owioną Cię, odurzające, niekonwencjonalne aromaty, które budzą emocje, niosą w sobie tysiące znaczeń i opowieści. A być może nawet sprawią, że spojrzysz na życie z nowej perspektywy. Wewnątrz każdej buteleczki kryje się wielowątkowa narracja, która prowokuje dyskusje, uwalnia kreatywność i pasję.

Le Frag ma być natchnieniem dla tych, którzy wędrują. Nie tylko w poszukiwaniu zapachów, lecz również indywidualności. Z radością dzieli się swoją historią, bo ma nadzieję, że zachęci innych do podążania za głosem serca i celebrowania autentycznego ja.

Podobnie jak niesamowity wykład TED, Le Frag ma prowokować. Jeśli jesteś takim ekspresyjnym dziwakiem jak nasza klientka i nie boisz się być sobą bez skrupułów, to ma nadzieję, że dołączysz do niej w tej podróży.

Osobista marka

Nasza klientka od 2009 roku mieszka w Barcelonie, gdzie zbliżyła się jeszcze bardziej do świata zapachów; również od tej technicznej strony.

Przez te lata napotkani ludzie z branży perfumeryjnej i nie tylko, korzystali z jej rad i namawiali do działania.

Nie musieli, bo to było jej marzenie, jeszcze zanim zdała sobie sprawę, że nim jest. I tak, wykorzystując wszystko, czego się nauczyła oraz szukając sposobu na wyrażenie swej kreatywności, narodził się Le Frag.