LosTeacheros.pl
left_los

Innowacyjna szkoła językowa

Od czasu powstania, oferta naszego klienta - szkoły powiększyła się o kursy firmowe, kursy dla dzieci i młodzieży, a także kursy innych języków obcych.

Nasz klient wdrożył najwyższe standardy metody komunikatywnej, skutecznie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz wszystkie aspekty językowe: gramatykę, słownictwo, wymowę.

Używają autentycznych materiałów: nagrania audio i video, artykuły z gazet i Internetu, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy. Dyskutują także na aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne.

Połączenie nauki z zabawą, metoda CLIL. Dla Twojego dziecka nauka będzie się zupełnie różniła od zajęć w szkole. Los Teacheros to nauka oparta na konwersacjach, bez wkuwania słówek na pamięć.

Mnóstwo komunikacji i interakcji równa się więcej motywacji!

Najwyższa jakość

Nasz klient jest właścicielem szkoły językowej dla odbiorców indywidualnych oraz firm, będąc jednocześnie czynnymi lektorami, dlatego doceniają wartość, jaką jest praca specjalistów prowadzących ich zajęcia.

W ich szkole językowej wychodzą oczekiwaniom klientom, dlatego też oferują innowacyjne możliwości uczestnictwa ich uczniów!