left

Innowacyjny projekt

Firma naszego kleinta powstała w roku 2010. Od samego początku działalności zajmują się samochodami. Importem aut używanych do 4-5 lat na rynek Polski. Od roku 2018 postanowili uruchomić wypożyczalnie samochodów osobowych i dostawczych. Posiadają auta nowe i wprowadzamy też auta używane które będą mogły konkurować cenowo z nowymi a będące kilka klas wyżej.

Oferują długoterminowy wynajem samochodów dostawczych jak również wynajmujemy auta w wynajmie średnioterminowym oraz krótkoterminowym.

Misją firmy MAYS jest zawieranie transakcji opartych na obustronnych korzyściach, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta. Satysfakcja klienta to dla nich motywacja do dalszego doskonalenia oferty oraz jakości usług.

MAYS to firma profesjonalnie zajmująca się wynajmem samochodów.

Najwyższa jakość

Misją naszego klienta jest zapewnienie mobilności każdemu, kto jej potrzebuje, niezależnie od pory dnia, sytuacji oraz miejsca. Chcemy, aby każdy bez przeszkód mógł cieszyć się niezależnością, którą daje mobilność.

Nasz klient dąży do tego, aby dawać Klientom poczucie bezpieczeństwa, skracać dystans i oszczędzać czas, dbając przede wszystkim o dostępność, elastyczność i wysoką jakość naszych usług.