ModumStudio.pl
modum_left

Innowacyjne projekty

Nasza klientka ukończyła Akademię Krakowską na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych oraz Politechnikę Wrocławską na Wydziale Architektury i Urbanistyki. W 2018 roku rozpoczęła specjalizację w projektowaniu wnętrz luksusowych. Swoje kwalifikacje podnosi w Warszawskiej Szkole Produkcji Wnętrz i Designu. Należy do Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Podąża za wiedzą i nowymi możliwościami. Bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach branżowych i wydarzeniach związanych z aranżacją wnętrz. Jeździ na targi w kraju i za granicą. Uczestniczy w szkoleniach produktowych.

Pogłębia swoją wiedzę. Corocznie uczestniczy w największym wydarzeniu związanym z projektowaniem wnętrz Salone del Mobile w Mediolanie, 4 Design Days oraz Warsow Home.

Od 8 lat prowadzi firmę, która zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Jej specjalnością jest projektowanie wnętrz z doborem profesjonalnego oświetlenia.

Najwyższa jakość

Nasza klientka peprowadza szczegółową rozmowę z inwestorem w celu uzyskania informacji dotyczących wizji zamówienia. Wykonuje dokłaną inwentaryzacje, która jest niezbędna w realizacji przedmiotowego zlecenia.

Po uzyskaniu kompletnych informacji przechodzi do projektowania według uzyskanych wytycznych ze strony inwestora.