MorenaMetal.pl
left_morena

Firma z doświadczeniem

Skup złomu Morena Metal powstał w 1998 roku, co daje ponad 20 lat obecności i doświadczenia na polskim rynku złomu.

Od początku firmę budowała grupa profesjonalistów i pasjonatów, a dzięki stałemu rozwojowi, zdobytemu doświadczeniu oraz profesjonalnej obsłudze, firma pozyskała stałych kontrahentów zarówno w kraju, jak i w Europie.

W Morena Metal specjalizują się głównie w produkcji i przerobie złomu stalowego W-18. Klienci mogą u nich sprzedać oraz kupić złom, za każdym razem licząc na profesjonalną i pomocną obsługę oraz rzetelną wycenę.

Od początku ich działalności stawiają na stały rozwój, konsekwentne rozszerzanie oferty oraz zwiększanie naszego udziału na polskim i europejskim rynku złomu Ich doświadczenie sprawia, że są przygotowani do współpracy na dużą skalę. Rocznie skupują i sprzedają około 50 tysięcy ton złomu rocznie.

Bagaż doświadczeń

Firma Morena Metal posiada wszelkie wymagane zezwolenia, które są zgodne z surowymi normami dotyczącymi ochrony środowiska. Ponadto, posiadają aktualne zezwolenie Wojewody Mazowieckiego do przewozu, składowania i przerobu złomu.

Nasz klient jest przedsiębiorstwem, które kładzie ogromny nacisk na rozwój, dlatego stale są otwarci na nowe propozycje długoterminowej współpracy.