Pakita.nl
left

Najwyższa jakość usług

Codziennie widzimy w mediach masę wiadomości o kolejnych klęskach żywiołowych i tonach śmieci zalegających na naszej planecie. Plastik stanowi dla nas realne zagrożenie. Jednak te dołujące wiadomości nie muszą oznaczać dla nas końca. Czas działać!

Misją naszego klienta jest redukować ilość plastiku i nieprzyjaznych dla środowiska opakowań, bo przecież można inaczej! Na ich stronie znajdziesz różnorodną gamę produktów do podawania i pakowania jedzenia oraz napojów.

W odróżnieniu od innych opakowań nasze są dobre dla środowiska i tworzone z materiałów biodegradowalnych takich jak mączka kukurydziana, papier, albo części roślin.

W realny sposób możesz przyczynić się do ratowania świata, zamawiając produkty na ich stronie.

Doświadczony Partner

Na podstawie dyrektywy wydanej przez Unię Europejską, od 2021 roku zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz używania plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku. Oznacza to, ze wiele popularnych produktów codziennego użytku jak plastikowego sztućce, słomki, czy opakowania na jedzenie na wynos będą musiały być wykonane z tworzyw biodegradalnych.

Pakita.nl posiada w swojej ofercie szeroka game produktów, które zgodnie z ustawa mogą być używane we wszystkich branżach, w tym gastronomicznej.