PanWentylator.pl
panwentylator_left

Firma z doświadczeniem

Nasz klient dostarcza jedynie oryginalne urządzenia najwyższej jakości firm Adler i Camry Premium. Są one gwarancją poprawnego działania przez długi czas. Na ich produkty udzielają pełnej 24 miesięcznej gwarancji (12 miesięcy dla przedsiębiorców). Serwis urządzeń znajduje się w Warszawie.

Zamówienia dla Warszawy, opłacone do 17:00 staramy się dowozić tego samego dnia! W przypadku dostawy realizowanej kurierem gwarantują szybką wysyłkę. Nie musisz tracić czasu na chodzenie po sklepach. Zamówienie złożysz w pełni przez internet, a oni dostarczą Ci wybrany produkt prosto pod Twoje drzwi.

Nie ograniczają się tylko do standardowych rozwiązań, starają się iść z duchem czasu, wprowadzając do swojej oferty rozwiązania nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami w rozwoju branży wentylacyjnej.

Dewizą naszego klienta jest całkowite zadowolenie klienta oraz satysfakcja z możliwości zapewnienia nieograniczonej pomocy w tworzeniu jak najlepszego rozwiązania.

Cyrkulator czy wentylator?

Nie licząc osobnej grupy smukłych wentylatorów pionowych obydwa typy urządzeń - cyrkulatory i wentylatory- są zbudowane bardzo podobnie. Wyglądają jak wiatraki z dużą, okrągłą czaszą obracającą się na solidnej podstawie. Zazwyczaj ich panel sterowania również niewiele się różni.

Może zatem różnice w technice chłodzenia? Cóż…niekoniecznie! Ich system działania jest bardzo podobny - śmigła wiatraków wprowadzają w ruch masy powietrza, pozwalając tym samym na obniżenie temperatury przez nas odczuwanej.