Piekarnia-Babci.pl
left

Najwyższa jakość

Nasz klient oferuje wyroby wysokiej klasy, w relatywnie niskiej do jakości produktu, cenie. Ich wypieki powstają z naturalnych tradycyjnych zakwasów, bez użycia ulepszaczy, sztucznych barwników i konserwantów. Nieustannie poszerzają asortyment o oryginalne wyroby, towary piekarskie i cukiernicze niedostępne u konkurencji.

Użycie najwyższej jakości, pieców w których zastosowane są najnowsze technologie zapewnia niepowtarzalny smak ich wyrobom. Posiadają dyplomy mistrzowskie piekarstwa i cukiernictwa. Cechuje ich pracowitość i perfekcja, dlatego udaje się sprostać najbardziej wyszukanym gustom naszych odbiorców.

Dobra lokalizacja piekarni umożliwia łatwy dowóz wyrobów piekarni do odbiorców. Lokalny produkt to niższa cena, płacisz mniej za transport, szybciej otrzymujesz produkt świeży i smaczny.

Niezależnie od czasów, w których żyjemy i okoliczności w jakich się znajdujemy, starają się zachować rodzinne tradycje i wyznawane przez nich wartości.

Rodzinne tradycje

Obecnie piekarnia oferuje ponad 30 naturalnych rodzajów chleba. Te o niezwykle bogatym wnętrzu zawierają najwyższej jakości ziarna zbóż, pestki dyni, słonecznika, czarny sezam, nasiona Chia, jagody Goji czy śliwki kalifornijskie, a wszystko to w trosce o jak największe zadowolenie wymagających Klientów.

Jak wiadomo nie samym chlebem człowiek żyje - dlatego też nasz klienta posiada szeroką gamę wyrobów cukierniczych, począwszy od pysznych drożdżówek, poprzez ciasteczka na wagę, po wspaniałe serniki, ciasta i torty. Każdy smakosz znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.