ScienceTech.fund
left

Fundusz technologiczny

Założony przez Mikson Group Fundusz ScienceTech buduje przedsiębiorstwa z przełomowych pomysłów, które pomagają kształtować lepsze jutro.

Zespół stworzony z pasjonatów budowania i rozwijania przedsiębiorstw, ekspertów finansowych i prawników oraz specjalistów praw własności intelektualnej zapewni sukces przedsiębiorstwu.

Nasz klient współpracujez naukowcami i przedsiębiorcami, którzy naprawdę wierzą i rozwijają się w tym, co robią, którzy są pionierami w swojej dziedzinie i posiadają surowce potrzebne do stworzenia czegoś genialnego, znaczącego i przekształcającego biznes.

Skupiając się na tym, co ważne, koncentrują się na tym co ichpasjonuje. Dlatego pozwalają ichprzekonaniom nadawać właściwy kierunek

Uważają, że wielkie innowacje powinny przynosić korzyści najbardziej potrzebującym. Właśnie dlatego skalowalność jest dla nich tak ważnym czynnikiem.

Doświadczony Partner

Nie skupiają się na krótkotrwałym myśleniu ani rzeczach bez prawdziwej wartości. Nasz klient jest zaangażowany w każdy aspekt budowania zrównoważonego biznesu. Są w trakcie wzlotów i upadków i poświęcają się, aby zawsze robić to, co najlepsze dla firm, z którymi współpracują.

Ich celem jest zapewnienie długoterminowego finansowania dla firm i reinwestowanie naszych zysków w nowe pomysły.