SinneDesign.pl
sinne_left

Innowacyjny sklep internetowy

Produkty naszego klienta to ekskluzywne wzornictwo i najwyższa jakość, różnorodność stylów i zastosowań. Ich oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Proponują kilkanaście kształtów o różnych wielkościach oraz kilkadziesiąt wzorów kolorystycznych i systematycznie poszerzają swoją ofertę.

Produkowane przez nich doniczki ceramiczne są wspaniałym dopełnieniem każdego kwiatu. Wyroby gliniane sprawdzają się idealnie w hodowli roślin, gdyż zapewniają kwiatom i innym roślinom optymalne środowisko rozwoju. Stanowią też niepowtarzalny element dekoracyjny wnętrz. Szeroka gama wzorów i kolorów naszych doniczek pozwala upiększyć każde wnętrze, od tradycyjnego po nowoczesne.

Każdy z ich wyrobów to bezkompromisowa jakość. Dbają o to, żeby w ofercie znalazło się to, czego poszukują ich klienci. Zróżnicowane parametry oferowanych produktów nadają im szczególne cechy – znają polski klimat, oferujemy więc elementy wystroju odporne na mróz, deszcz, wiatr i zmienne warunki pogodowe.

Najwyższa jakość

Nasz klient gwarantuje wysoką jakość produktu, terminową i szybką realizację zamówień, partnerskie warunki handlowe i konkurencyjne ceny.

Ręczne malowanie każdej z naszych donic zapewnia unikatowość każdej sztuki a mrozoodporny materiał sprawi, że donice przetrwają nawet srogie mrozy.

Dekorowanie wnętrz i ogrodów roślinami nigdy nie zawodzi i zawsze będzie na czasie. Nasze donice sprawdzą się idealnie w Waszych ogrodach jak i wnętrzach.