SkyMaster.de
left

Innowacyjne technologie

Nasz klient od wielu lat działa na rynkach europejskich. Są liderem w sprzedaży dekoderów do odbioru telewizji naziemnej (DVB-T oraz DVB-T2), satelitarnej (DVB-S) i kablowej (DVB-C). Działają prężnie w segmencie telewizorów i akcesoriów audio-video. Stale rozszerzają działalność w segmencie urządzeń osobistego transportu, oferując deskorolki elektryczne, hulajnogi elektryczne oraz rowery elektryczne. Dzięki doświadczeniu w segmencie eMotion są w stanie zaoferować produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach.

Nasz klient jest w czołówce firm kreujących trendy w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej i technologii informatycznych. Skymaster bazuje na kreatywności i innowacyjności stosowanych rozwiązań. Wykorzystują i łączą ze sobą najnowsze technologie. Dzięki ich własnemu działowi R&D wyznaczają trendy w elektronice użytkowej, oferując w ich produktach funkcje niedostępne u konkurencji.

Najwyższa jakość

Misją naszego klienta jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług łączących w sobie łatwość obsługi, prostotę ale jednocześnie zaawansowane rozwiązania dla domu i firm.

Uważają, że innowacyjne rozwiązania technologiczne powinny być dostępne dla wszystkich oraz powinny mieć zastosowanie w codziennym życiu i być źródłem radości, pozytywnych emocji i zaspokajać potrzeby klientów.