Vikersonn.eu
left

Najwyższa jakość

Vikersønn to pierwszy producent pompy ciepła w Europie, który wprowadził bezpośrednią sprzedaż przez Internet. Skupiając się na jak największych korzyściach dla klientów wyeliminował sieć pośredników i obniżył cenę pompy ciepła o 30%. Zachęcają do skorzystania z kalkulatora, aby dobrać właściwą pompę ciepła i poznać kompletne ceny instalacji.

Jako jedyny producent pompy ciepła jednocześnie profesjonalnie zajmują się montażem ogrzewania podłogowego oraz swoich urządzeń. Dzięki temu, ich klienci otrzymują właściwe wyregulowany system grzewczy, oznacza to jeszcze lepsze parametry pracy całego układu.

W skład zespołu montażowego pompy ciepła wchodzą wysoce wykwalifikowani specjaliści, co przekłada się na poprawną instalację pompy ciepła oraz jej późniejszą, bezawaryjną pracę.

Innowacje

Dla wielu inwestorów, internetowa sprzedaż Vikersønn stała się jedyną szansą na instalację najnowocześniejszego systemu ogrzewania w domu.

Dzisiaj blisko 80% nowobudowanych domów w Europie bazuje na pompach ciepła. Wysokie marże pośredników oraz instalatorów wymuszały uruchomienie systemu dotacji, aby inwestycja w pompy ciepła była opłacalna i dostępna dla każdego. Dzięki Vikersønn, wszystkich stać na pompy ciepła i każdy budynek powinien być w nie wyposażony.