Wyma-Zona.pl
wymazona_left

Innowacyjna platforma

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Czym byłby jednak bez odpowiedniej oprawy i atmosfery, która musi pomieścić w sobie ogrom oczekiwań, balast marzeń i kobiecy perfekcjonizm. To trudna mieszanka. Dlatego ceremonia ślubna i wesele wymagają wielu tygodni, a nawet miesięcy przygotowań, podczas których ustala się wszystkie szczegóły.

wymaŻONA to polska firma zajmująca się akcesoriami ślubnymi, która oferuje wyjątkowe kolekcje ślubne.

Wszystkie ich akcesoria ślubne są starannie wykonane, mając na uwadze jakość, luksus oraz Twoje piękne wspomnienie tego dnia. Stale dodają nowe produkty, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dbają o to, abyś wyglądała i czuła się wyjątkowo.

Kamienie użyte do wykonania biżuterii to wysokiej jakości cyrkonie, szkło imitujące diamenty, sztuczna perła, perła słodkowodna, ceramika. Wszystkie kamienie są mocowane ręcznie. Biżuteria nie zawiera niklu, litu, ołowiu ani innych materiałów szkodliwych dla zdrowia. Biżuteria spełnia normy Europejskie.

Najwyższa jakość

Do każdego produktu nasz klient podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem i należytą starannością.

Jeśli nie znalazłeś tego czego szukałeś a masz swój indywidualny pomysł proszę skontatkuj się z WymaŻONĄ! Na pewno stworzycie to czego oczekujesz.

WymaŻONA jest po to by uczynić Twoje wydarzenie jeszcze piękniejszym!