OrtopedaWroclaw.pl
left_ortopeda

Ortopedia & Medycyna estetyczna

Nasz klient specjalizuję się w leczeniu urazów narządu ruchu i jego następstw. W szczególnym spektrum jego zainteresowań znajduje się medycyna sportowa. Od lat w praktyce szpitalnej i pozaszpitalnej wykonuje badania ultrasonograficzne, które są uzupełniającym elementem badania ortopedycznego. Praktykę w zakresie diagnostyki radiologicznej zdobywał na krajowych i zagranicznych kursach, a także w Klinikum w Goerlitz w Niemczech, gdzie pracował w zakładzie radiologii.

Doświadczenia w zakresie leczenia urazów sportowych zbierał zarówno jako lekarz, jak i jako wyczynowo trenujący zawodnik sztuk walki – wielokrotnie startował w zawodach grapplingowych, zdobywał medale na Mistrzostwach Polski BJJ w Luboniu i w Dzierżoniowie.

Równolegle do ortopedii rozwijał się w zakresie medycyny estetycznej, szkoląc się w zakresie iniekcji toksyny botulinowej, wypełnień kwasem hialuronowym i leczenia osoczem bogatopłytkowym. Nasz klient świdczy usługi w gabinecie medycyny estetycznej współpracując z wiodącymi specjalistami w branży.

Najwyższa jakość

Od kilku lat powiększa swoje umiejętności w zakresie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Pracuje z doświadczonymi specjalistami na etapie kwalifikacji, planowania leczenia. Posiada doświadczenie pracy w gabinecie lekarza medycyny estetycznej. Odbył 2-miesięczny staż na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Florianopolis w Brazylii, posiada liczne certyfikaty potwierdzające udział w krajowych szkoleniach.