FATPOL.pl
left_fatpol

Innowacyjna firma

Firma FATPOL TOOLS jest jednym z największych i najbardziej wyspecjalizowanych producentów w Polsce oprzyrządowania technologicznego do obrabiarek numerycznych CNC i automatów jedno- i wielowrzecionowych.

Od wielu lat nasz klient znajduje się w czołówce tego typu producentów również w Europie. Dziś dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i najlepszych materiałów oferują narzędzia w najwyższych standardach jakościowych. Posiadają nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę fachową są w stanie produkować narzędzia standardowe, oraz specjalne w bardzo krótkich terminach.

Gwarancją najwyższej jakości produkowanego oprzyrządowania do obrabiarek firmy FATPOL TOOLS jest wdrożony „System Zarządzania Jakością” potwierdzony uzyskaniem certyfikatu jakości ISO 9001:2009.

Od wielu lat znajdują się w czołówce tego typu producentów również w Europie. Od 1973 roku nasz klient jest na rynku krajowym i zagranicznym. Początkowo jako Fabryka Automatów Tokarskich w Bydgoszczy oddział Strzelno, a następnie poprzez dokonujące się przekształcenia własnościowe stali się zakładem prywatnym z pełnym kapitałem jednego właściciela.

Najwyższa jakość

Dążeniem naszego klienta jest osiągniecie wysokiego poziomu satysfakcji i zadowolenia oraz poczucia pewności przez Klienta, poprzez elastyczne i dynamiczne rozwiązanie jego problemów w zakresie doboru oprzyrządowania do obrabiarek, według najwyższych standardów jakości.

Jako specjalistyczna narzędziownia wykonują usługi z zakresu obróbki skrawaniem, obróbki szlifierskiej, obróbki cieplnej, cieplno-chemicznej oraz metrologii w oparciu o dokumentację własną i powierzoną.